De temperatuur op 9 april 1926 lag tussen 5,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
Trouwdag 8 augustus 1953
De temperatuur op 8 augustus 1953 lag tussen 7,3 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Roelf Schrik, "Stamboom Van Berg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-berg/I464.php : benaderd 12 januari 2026), "Hans Jo "Hans" Aussen (1926-2019)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.