Hij is getrouwd met Ragina (Regina) van der Klei.
Zij zijn getrouwd op 24 april 1895 te Groningen (Gr), hij was toen 24 jaar oud.
Beroep: Veehandelaar, koopman
Meijer van Berg is enig kind uit het eerste huwelijk van vader Haiman en woont na de dood van zijn moeder Leentje Aptroot, drie jaar samen met zijn vader bij de schoonfamilie in Leek. Vervolgens vestigt de familie zich opnieuw in Winsum.
Meijer van Berg groeit op in Winsum, wordt veekoopman en gaat met zijn vrouw Regina van der Klei (1873-1960), een verre verwant, vanuit Delfzijl in Amsterdam wonen. Dit echtpaar overleeft de Tweede Wereldoorlog.
Meijer verhuist naar Groningen en later naar Amsterdam. Hij zal daar de Tweede Wereldoorlog overleven en kinderloos sterven te Bloemendaal. Hoe hij, zijn vrouw Regina en haar broer Henri Louis van der Klei met zijn beide zoons de Shoah overleefden, is niet bekend. 'Daar werd thuis niet over gesproken', aldus een verklaring van een van de achternichtjes van oudoom Meijer.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Meijer van Berg | ||||||||||||||||||
1895 | ||||||||||||||||||
Ragina (Regina) van der Klei | ||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.