Stamboom Van Beek » Irmingard in de Haspengouw

Persoonlijke gegevens Irmingard in de Haspengouw 


    Gezin van Irmingard in de Haspengouw

    Zij had een relatie met Lodewijk " de Vrome" van Francië.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Irmingard in de Haspengouw?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Irmingard in de Haspengouw


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam In de Haspengouw


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Antonie Willem van Beek, "Stamboom Van Beek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-beek/P318.php : benaderd 2 januari 2026), "Irmingard in de Haspengouw".