Stamboom Van Beek Arents » Alida Hoogeland (1855-????)

Persoonlijke gegevens Alida Hoogeland 

  • Zij is geboren in het jaar 1855.

Gezin van Alida Hoogeland

Zij is getrouwd met Johannes Wilhemus van BEEK.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1878 te Zaandam, zij was toen 23 jaar oud.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hoogeland


De publicatie Stamboom Van Beek Arents is opgesteld door Marion van Beek Arents (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marion van Beek Arents, "Stamboom Van Beek Arents", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-beek-arents/R810.php : benaderd 24 januari 2026), "Alida Hoogeland (1855-????)".