Stamboom Van Baare » Marijtje Jacobsdr Hammerlaen (1580-????)

Persoonlijke gegevens Marijtje Jacobsdr Hammerlaen 

  • Zij is geboren in het jaar 1580 in Wilsveen Ambacht Stompwijk.

Gezin van Marijtje Jacobsdr Hammerlaen

Zij is getrouwd met Adrianus Cornelisz Hammerlaen (Molenwerf).

Zij zijn getrouwd op 20 augustus 1600 te Naaldwijk, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje Jacobsdr Hammerlaen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hammerlaen


De publicatie Stamboom Van Baare is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
van Baare, "Stamboom Van Baare", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-baare/I7638.php : benaderd 26 januari 2026), "Marijtje Jacobsdr Hammerlaen (1580-????)".