Stamboom Van Baare » Crijn Teunisz van Tuijl (1643-> 1725)

Persoonlijke gegevens Crijn Teunisz van Tuijl 

Bron 1
  • Hij is gedoopt op 14 juni 1643 in Amerongen.Bron 2
    DTB_RHC_ZO-Utrecht_377.1 Amerongen NH dopen 1642-1654
    Amerongen NH trouwen 1642-1654
    favoriet Plaats een aantekening Delen Reageren Print knop
    Doopinschrijving Crijn van Tuijl, 14-06-1643
    Doopdatum:
    14-06-1643
    Dopeling:

    Crijn van Tuijl
    Akteplaats:
    Amerongen
    Aktedatum:
    14-06-1643
    Geboorteplaats:
    Elst
    Vader:

    Tuenis van Tuijl
    Moeder:

    Asseltjen Hendricks
    Gezindte:
    Nederduits-gereformeerd (later Nederlands-hervormd)
    Toegangsnummer:
    DTB_RHC_ZO-Utrecht_377 -
    Inventarisnummer:
    1
    Paginanummer:
    7
  • Beroep: Bakker.
  • Hij is overleden na 1725.
  • Een kind van Teunis Crijnsen Van Tuijl en Asseltjen Hendricks

Gezin van Crijn Teunisz van Tuijl

Hij is getrouwd met Helena Jacobs Breemaet.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1672 te Amerongen.


Kind(eren):

  1. Asselijntje Van Tuijl  1677-< 1681
  2. Beertje Van Tuijl  1684-????
  3. Teunis Van Tuijl  1686-1757
  4. Jacob van Tuijl  1689-1767
  5. Cornelis Van Tuijl  1692-????
  6. Willemijntje van Tuijl  1697-1762 


Notities over Crijn Teunisz van Tuijl

10-1-1708 Crijn van Tuijl, bakker te Elst. Boete van 200 gl omdat hij verzuimd heeft het merk dat hij op zijn brood gewoonlijk zet aan te geven, hoewel hij daartoe vaak is aangemaand. En 1000 gl boete omdat hij op15-12-1707 aan het dochtertje van Rijck Woutersz, won. Amerongen, een roggenbrood heeft verkocht voor 9 pond voor 3,5 stuivers en een weijtenbrood voor 3 stuivers, hoewel hij wist dat het meisje nog bij haar ouders woonde
Proces 24-09-1709 ter sake vant & suijmen van den aenbrengen van sekerstuckjen lands met tobacq beplant. Voor´t aanbrengen boete 2 gld 12 st 8pen, ter reguaerde vant gewasch 25 gulden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Crijn Teunisz van Tuijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Crijn Teunisz van Tuijl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Crijn Teunisz van Tuijl

Asseltjen Hendricks
± 1615-< 1671

Crijn Teunisz van Tuijl
1643-> 1725

1672

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.rhczuidoostutrecht.com/PDF/NT00066_10.pdf
  2. https://hetutrechtsarchief.nl/onderzoek/resultaten/archieven?mivast=39&miadt=39&mizig=34&miview=tbl&milang=nl&micols=1&misort=akt%7Casc&mires=0&mif1=156&mip1=tuijl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1672: Bron: Wikipedia
    • 6 april » Frankrijk valt de Nederlanden aan. Zie: rampjaar, Hollandse Oorlog.
    • 29 april » Hollandse Oorlog: Lodewijk XIV van Frankrijk valt de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden binnen.
    • 1 mei » Zaligverklaring van paus Pius V.
    • 13 augustus » Christiaan Huygens observeert als eerste de zuidelijke poolkap van Mars.
    • 20 augustus » Tijdens een volksoproer, opgezet door de Oranje partij van Willem III van Oranje, worden Johan de Witt en Cornelis de Witt opgehangen. Prins Willem III wordt stadhouder van Holland, Zeeland, Utrecht, Overijssel, Groningen en Westerwolde.
    • 28 augustus » Gronings Ontzet: Bisschop Bernhard von Galen geeft de belegering van Groningen op.

Over de familienaam Van Tuijl


De publicatie Stamboom Van Baare is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
van Baare, "Stamboom Van Baare", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-baare/I4099.php : benaderd 8 januari 2026), "Crijn Teunisz van Tuijl (1643-> 1725)".