Stamboom Van Baare » Gijsje Guldemans (± 1720-????)

Persoonlijke gegevens Gijsje Guldemans 


Gezin van Gijsje Guldemans

Zij is getrouwd met Claas Jordens van Zetten.

Zij zijn op rond 1748 te Opheusden in ondertrouw gegaan.


Kind(eren):

  1. Woutersje Jordens  1751-????
  2. Lena van Zetten  1754-1792 
  3. Gerritje Claassen  1756-????
  4. Claas Jordens  1759-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsje Guldemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsje Guldemans

Gijsje Guldemans
± 1720-????


Claas Jordens
1759-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Guldemans


De publicatie Stamboom Van Baare is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
van Baare, "Stamboom Van Baare", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-baare/I2666.php : benaderd 26 januari 2026), "Gijsje Guldemans (± 1720-????)".