Stamboom Van Baare » Willemina van de Perk (Park) (1776-1847)

Persoonlijke gegevens Willemina van de Perk (Park) 

Bron 1

Gezin van Willemina van de Perk (Park)

Zij is getrouwd met Jacob van Ingen.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1801 te Kesteren, Gelderland, Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e): Jacob van Ingen

Kind(eren):

  1. Maaike van Ingen  1801-1866
  2. Geertje van Ingen  1803-1878
  3. X van  ± 1805-± 1805
  4. Derkje van Ingen  1806-1872 
  5. Jan van Ingen  1811-1887
  6. Teuntje van Ingen  1813-1885
  7. Dirk van Ingen  1815-1885
  8. Willemina van Ingen  ± 1820-1876


Notities over Willemina van de Perk (Park)

Zoeken in Genlias database

Vorige Volgende

Detail resultaat: (Overledene)

Bron Burgerlijke stand - Overlijden

Archieflocatie Gelders Archief

Algemeen Toegangnr: 0207

Inventarisnr: 3895

Gemeente:Kesteren

Soort akte: overlijden

Aktenummer: 8

Aangiftedatum: 12-03-1847

Overledene Willemijntje van de Perk

Geslacht: V

Overlijdensdatum: 11-03-1847

Overlijdensplaats: Kesteren

Vader Jan Teunisse van de Perk

Moeder Geertje Vermeer

Partner Jacob van Ingen

Relatie: echtgenote

Nadere informatie geboortepl: Kesteren 13-02-1776; beroep overl.: zonder beroep; beroep vader: geen beroep vermeld; beroep moeder: geen beroep vermeld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina van de Perk (Park)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina van de Perk (Park)

Willemina van de Perk (Park)
1776-1847

1801
X van
± 1805-± 1805
Jan van Ingen
1811-1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen


  1. - Tina Deckert - Deckert Web Site

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Deckert Web Site

    Familiestamboom: 127695941-2 - Discovery - 127695941-2 - Willemina van de Perk (Park) (van Ingen) - 25 mei 2016 - Toegevoegd via een Smart Match
    - FamilySearch Stamboom - MyHeritage
    De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church). - Collection - 40001 - https://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=346333941&itemId=763865433&action=showRecord&indId=individual-346333941-1523162 - Willemijna van (geboren van de Perk)Namen geboorte: Willemijna van de PerkWillemijntje van de PerkWillemina Van De PerkGeslacht: VrouwGeboorte: Ongeveer 1772 - Kesteren, Gelderland, NetherlandsDoop: 13 feb 1776 - Kesteren,Gelderland,NederlandHuwelijk: 9 mei 1801 - Kesteren, Gelderland, NetherlandsOverlijden: 11 mrt 1847 - Kesteren,Gelderland,NederlandOuders: Jan Teunisen van de Perk, Geertje van de Perk (geboren Vermeer)Echtgenoot: Jacob van IngenKinderen: Geertje Vermeer (geboren van Ingen), Maijke Kleef (geboren van Ingen), Teuntje van den Hoofdakker (geboren Van Ingen), Willemina van Ingen, Jan Van Ingen, van Ingen, Derkje Vermeer (geboren Van Ingen)Broers/zusters: Jan Hendrik van de Perk, Hendrika Kramp (geboren Van De Perk), Henderiek van de Perk, Treijneke van de Perk

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1776 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1776: Bron: Wikipedia
    • 4 juli » Uitroeping van de onafhankelijkheid van de Verenigde Staten met de aanname van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsverklaring door het Nationaal Congres.
    • 2 augustus » Officiële ondertekening van de Onafhankelijkheidsverklaring in de VS.
    • 16 november » De Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden biedt de Amerikanen als eerste land ter wereld hulp in hun Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 9 mei 1801 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten zuiden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1801: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » De astronoom Giuseppe Piazzi ontdekt de eerste, en tevens grootste, planetoïde Ceres (diameter 974,6 kilometer).
    • 4 maart » Thomas Jefferson wordt beëdigd als 3e president van de Verenigde Staten.
    • 23 maart » Tsaar Paul I van Rusland wordt vermoord door een groep Russische officieren
    • 7 juli » Haïti roept zijn onafhankelijkheid uit.
    • 11 juli » Jean-Louis Pons ontdekt zijn eerste komeet. Tussen 1801 en 1827 zal hij in totaal 37 kometen ontdekken.
    • 15 juli » Sluiting van het Concordaat tussen Paus Pius VII en Frankrijk (Napoleon Bonaparte).
  • De temperatuur op 11 maart 1847 lag rond de -1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1847: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Het Californische dorpje Yerba Buena krijgt de naam San Francisco toebedeeld.
    • 24 juli » De stad Salt Lake City wordt gesticht.
    • 13 augustus » Koning Willem II legt de eerste steen van zijn paleis in Tilburg, het huidige Paleis-Raadhuis.
    • 12 oktober » Oprichting van Telegraphen-Bauanstalt von Siemens & Halske, het latere Duitse concern Siemens AG.
    • 21 november » De SS Phoenix vergaat voor de kust van Sheboygan, Wisconsin V.S. Vele Nederlandse doden.
    • 25 december » Oprichting van het waterschap de Polder van Berlicum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Perk (Park)


De publicatie Stamboom Van Baare is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
van Baare, "Stamboom Van Baare", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-baare/I2151.php : benaderd 2 februari 2026), "Willemina van de Perk (Park) (1776-1847)".