Stamboom Van Baare » Trijntje van Egten (1868-1896)

Persoonlijke gegevens Trijntje van Egten 

  • Zij is geboren op 24 oktober 1868 in Barsbeek.Bron 1
    Geboorteakte Geboorte Trijntje van Egten, 24-10-1868
    Soort akte:
    Geboorteakte
    Akteplaats:
    Vollenhove, Ambt
    Aktedatum:
    25-10-1868
    Adres:
    Barsbeek
    Kind:

    Trijntje van Egten
    Vader:

    Derk van Egten
    Moeder:

    Trijntje Holtregter
    Toegangsnummer:
    0123 Burgerlijke Stand in Overijssel
    Inventarisnummer:
    12463 [Aanvragen (verzoek tot inzage op de studiezaal) ]
    Aktenummer:
    57
  • Woonachtig op 1 juni 1896: Leiderdorp.
    Waardstraat 9
  • Zij is overleden op 1 juni 1896 in Leiderdorp, zij was toen 27 jaar oud.
    Overledene
    Trijntje van Egten
    Geboorteplaats
    Ambt Vollenhoven
    Leeftijd
    27 jaar
    Vader
    Derk van Egten
    Moeder
    Johanna Catharina Haltrigter
    Relatie
    Hendrik Korswagen
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    01-06-1896
    Gebeurtenisplaats
    Waardstraat 9
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Erfgoed Leiden en Omstreken
    Plaats instelling
    Leiden
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0800
    Registratienummer
    1529
    Aktenummer
    43
    Registratiedatum
    01-06-1896
    Akteplaats
    Leiderdorp
    Collectie
    Archiefnaam: Inventaris van het archief der gemeente Leiderdorp, 1561-1934, Deel: 1529, Periode: ...
    Boek
    Overlijdensakten 1890-1898
    Opmerking
    Jaar: 1896
  • Een kind van Derk van Egten en Trijntje Holtregter

Gezin van Trijntje van Egten

Zij is getrouwd met Hendrik Korswagen.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1895 te Leiden, zij was toen 26 jaar oud.

Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Erfgoed Leiden en Omstreken
Plaats instelling
Leiden
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0516
Registratienummer
4891
Aktenummer
204
Registratiedatum
21-08-1895
Akteplaats
Leiden
Collectie
Archiefnaam: Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), Deel: 4891, Periode: 1895
Boek
Huwelijksakten 1895
Opmerking
Jaar: 1895

Kind(eren):

  1. N.N. Korswagen  1896-1896

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje van Egten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje van Egten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje van Egten

Jantjen Rook
1808-1855

Trijntje van Egten
1868-1896

1895

Hendrik Korswagen
± 1869-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:939D-P5ZK-W?i=148&wc=9CY2-168%3A1029113001%2C1028999501&cc=2026211

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 oktober 1868 lag rond de 12,3 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    • De temperatuur op 21 augustus 1895 lag rond de 21,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
      • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • De temperatuur op 1 juni 1896 lag rond de 19,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Egten


    De publicatie Stamboom Van Baare is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    van Baare, "Stamboom Van Baare", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-baare/I1478.php : benaderd 27 januari 2026), "Trijntje van Egten (1868-1896)".