Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg » Gerhardus ter Braak (1890-????)

Persoonlijke gegevens Gerhardus ter Braak 


Gezin van Gerhardus ter Braak

Hij is getrouwd met Tonia Egberdina Nijenhuis.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1918 te Markelo, hij was toen 28 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
-02-1918
Moeder bruidegomBerendina Margaretha Beumkes
der Bd.: metselaar

Tijdbalk Gerhardus ter Braak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerhardus ter Braak

Gerhardus ter Braak
1890-????

1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1918 lag tussen -3,6 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
      • 9 april » Letland verklaart zich onafhankelijk.
      • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
      • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
      • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".

    Over de familienaam Ter Braak


    De publicatie Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg is opgesteld door Marina Beumkes (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Beumkes, "Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten/I317.php : benaderd 30 december 2025), "Gerhardus ter Braak (1890-????)".