Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg » Jenneke Beumkes (1831-????)

Persoonlijke gegevens Jenneke Beumkes 


Gezin van Jenneke Beumkes

Zij is getrouwd met Martinus Mazeé.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1871 te Brummen, zij was toen 40 jaar oud.

Martinus 31, Jenneke 40 jaar oud
enummer: 18
ruidegom Everdina Straalman
r bg.: zonder beroep; beroep vader bd.: daglooner; beroep moeder bd.: zonder beroep

Tijdbalk Jenneke Beumkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneke Beumkes

Jenneke Beumkes
1831-????

1871

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 mei 1871 lag rond de 12,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
      • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.

    Over de familienaam Beumkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beumkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beumkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg is opgesteld door Marina Beumkes (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Beumkes, "Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten/I2472.php : benaderd 19 februari 2026), "Jenneke Beumkes (1831-????)".