Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg » Aaltje Elferink (1874-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Elferink 

  • Zij is geboren in het jaar 1874.

Gezin van Aaltje Elferink

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Pardijs.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1895 te Hengelo, zij was toen 21 jaar oud.

Gerrit Jan 30 en Aaltje 21 jaar oud
uwelijksakte
rt Jan Pardijs
r Bd.: landbouwer

Kind(eren):

  1. Evert Jan Pardijs  1900-1949

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Elferink

Aaltje Elferink
1874-????

1895

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1895 lag rond de 7,5 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.

Over de familienaam Elferink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elferink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elferink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elferink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg is opgesteld door Marina Beumkes (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marina Beumkes, "Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten/I2396.php : benaderd 2 januari 2026), "Aaltje Elferink (1874-????)".