Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg » Helena Beumkes (1912-1950)

Persoonlijke gegevens Helena Beumkes 


Gezin van Helena Beumkes

Zij is getrouwd met Hermanus Gerardus Polman.

Zij zijn getrouwd


Tijdbalk Helena Beumkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Beumkes

Johanna Lap
1885-1915

Helena Beumkes
1912-1950



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1950 lag tussen 2,4 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 25 april » De Republiek der Zuid-Molukken wordt uitgeroepen.
      • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
      • 30 mei » De tweede regeerperiode van koning Norodom Sihanouk loopt af.
      • 24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
      • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
      • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beumkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beumkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beumkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg is opgesteld door Marina Beumkes (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Beumkes, "Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten/I1811.php : benaderd 31 december 2025), "Helena Beumkes (1912-1950)".