Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg » Lammert Beumkes (1879-????)

Persoonlijke gegevens Lammert Beumkes 


Gezin van Lammert Beumkes

Hij is getrouwd met Geertruida Johanna Wilgenhof.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1906 te Brummen, hij was toen 27 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
ruidegom Lammert Beumkes
Beek
onder beroep; beroep vader bd.: landbouwer; beroep moeder bd.: geen beroep vermeld

Kind(eren):

  1. NN Beumkes  1918-1918
  2. Lammert Beumkes  1908-1909


Tijdbalk Lammert Beumkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammert Beumkes

Jan Beumkes
1792-1861
Grietjen Hut
1806-1883
Harmina Beek
1836-1909

Lammert Beumkes
1879-????

1906
NN Beumkes
1918-1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1906 was gemiddeld 1,5 °C. Er was 7,9 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.

    Over de familienaam Beumkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beumkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beumkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beumkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg is opgesteld door Marina Beumkes (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marina Beumkes, "Stamboom Beumkes / Jonkers / Van Atten / Hogeweg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-atten/I1771.php : benaderd 30 december 2025), "Lammert Beumkes (1879-????)".