Stamboom Van Assche » Hendrika Arendina Nijhuis (1914-)

Persoonlijke gegevens Hendrika Arendina Nijhuis 

  • Zij is geboren op 30 maart 1914 in Neede.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 september 2008.

Gezin van Hendrika Arendina Nijhuis

Zij is getrouwd met Lambertus van Ast.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1932 te Neede, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Wouter van Ast  1932-1994 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Hendrika Arendina Nijhuis

Zij is de dochter van Jan Nijhuis en Antonia Golderveld.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Arendina Nijhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Arendina Nijhuis

Hendrika Arendina Nijhuis
1914-

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1914 lag tussen 3,8 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
  • De temperatuur op 1 augustus 1932 lag tussen 11,7 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Cees Cuijten, Nederlands voetballer († 1957)
  • 1913 » Frankie Laine, Amerikaans zanger († 2007)
  • 1913 » Rudolf Noack, Duits voetballer († 1947)
  • 1914 » Richard Kubus, Duits voetballer († 1987)
  • 1914 » Lúcia Benedetti, Braziliaans schrijfster († 1998)
  • 1915 » Arsenio Erico, Paraguyaans voetballer († 1977)

Over de familienaam Nijhuis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijhuis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijhuis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijhuis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Assche is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
G.P. van As, "Stamboom Van Assche", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-assche/I2388.php : benaderd 14 maart 2026), "Hendrika Arendina Nijhuis (1914-)".