Stamboom Van Assche » Willem Hubregt Korneliszoon van Ast (1877-1935)

Persoonlijke gegevens Willem Hubregt Korneliszoon van Ast 


Gezin van Willem Hubregt Korneliszoon van Ast

Hij is getrouwd met Lammertje Hartmans.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1903 te Ooltgensplaat, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roeland van Ast  1906-1981 
  2. Kornelis van Ast  1908-1979 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Hubregt Korneliszoon van Ast?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Hubregt Korneliszoon van Ast

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Hubregt van Ast

Adriana Mense
1810-1852

Willem Hubregt van Ast
1877-1935

1903

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 oktober 1877 lag rond de 13,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
      • 4 maart » Pjotr Iljitsj Tsjaikovski's ballet Zwanenmeer heeft zijn eerste uitvoering.
      • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • De temperatuur op 21 april 1903 lag tussen 1,6 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
    • De temperatuur op 12 september 1935 lag tussen 4,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ast

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Ast.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Ast.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Ast (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Assche is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.P. van As, "Stamboom Van Assche", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-assche/I1474.php : benaderd 8 maart 2026), "Willem Hubregt Korneliszoon van Ast (1877-1935)".