Stamboom Van Aggelen-Achelen-Aggele » Grada van Aggelen (1912-2005)

Persoonlijke gegevens Grada van Aggelen 


Gezin van Grada van Aggelen

Zij is getrouwd met Bart Dodeweerd.

Zij zijn getrouwd op 23 juni 1937, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grada van Aggelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grada van Aggelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grada van Aggelen

Grada van Aggelen
1912-2005

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1912 lag tussen 5,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • De temperatuur op 23 juni 1937 lag tussen 9,5 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
      • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
    • De temperatuur op 5 januari 2005 lag tussen 3,1 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Wereldpremière van het prototype van de 'Formula Zero' kart op de AutoRAI in Amsterdam, een kart die rijdt op brandstofcellen en waterstof.
      • 15 februari » Boeing presenteert een nieuw 777-model. Met de 777-200LR Worldliner zouden non-stopvluchten tot 17.446 kilometer mogelijk zijn.
      • 28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
      • 6 augustus » In Frisco, de noordelijke voorstad van Dallas, wordt het Pizza Hut Park officieel geopend.
      • 27 augustus » Wereldrecord polonaisedansen gevestigd te Halen.
      • 26 november » In Hasselt (België) wordt het Junior Eurovisiesongfestival gehouden, dat door Wit-Rusland gewonnen wordt.
    • De temperatuur op 10 januari 2005 lag tussen 8,9 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (40%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 12 februari » De nieuwe Ariane 5 ECA wordt succesvol gelanceerd, met aan boord de Sloshsat-FLEVO satelliet.
      • 13 februari » Televisiezender Jetix start in Nederland.
      • 8 augustus » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 51,91. De mondiale toptijd was met 52,17 in handen van Therese Alshammar.
      • 11 oktober » Het Generatiepact wordt door de regering-Verhofstadt II aan het Belgische parlement voorgesteld.
      • 2 november » Scheidsrechter René Temmink fluit zijn laatste internationale wedstrijd: FC Barcelona–Panathinaikos.
      • 18 december » De socialist Evo Morales wint de presidentsverkiezingen in Bolivia en wordt de eerste indiaanse president van het Zuid-Amerikaanse land.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Aggelen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kobus van Dijken, "Stamboom Van Aggelen-Achelen-Aggele", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aggelen/I129.php : benaderd 26 januari 2026), "Grada van Aggelen (1912-2005)".