Stamboom Van Achterberg » Jacobus Adrianus van Achterberg (1907-1910)

Persoonlijke gegevens Jacobus Adrianus van Achterberg 


Gezin van Jacobus Adrianus van Achterberg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Adrianus van Achterberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Adrianus van Achterberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Adrianus van Achterberg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://stadsarchief.breda.nl/collectie/archief/genealogische-bronnen/deeds/e9754311-b58c-ea75-5a4d-690a71f0e67d?person=7e053f80-e86f-38a3-bf8f-3d60445fec7e
    2. https://stadsarchief.breda.nl/collectie/archief/genealogische-bronnen/deeds/7e3be573-15c7-9363-db1a-2465e82906a1?person=21430fcd-0c36-e7f2-e0b9-a19ea2610ac7

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1907 lag tussen 2,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 16 september 1910 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Achterberg


    De publicatie Stamboom Van Achterberg is opgesteld door Paul van Achterberg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul van Achterberg, "Stamboom Van Achterberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-achterberg/I462.php : benaderd 12 februari 2026), "Jacobus Adrianus van Achterberg (1907-1910)".