Stamboom Van Aalst » Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)

Persoonlijke gegevens Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen) 


Gezin van Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)

Zij is getrouwd met Jan van Kleef.

Toestemming voor het huwelijk is 4 januari 1698 verkregen te Baardwijk.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1698 te Baardwijk.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 17 januari 1698 te Baardwijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)

Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)

1698

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Giersbergen (Geertsberghen)


De publicatie Stamboom Van Aalst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard van Aalst, "Stamboom Van Aalst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalst/I1301.php : benaderd 4 februari 2026), "Barbara Lambrechts van Giersbergen (Geertsberghen)".