Stamboom Van Aalst » Mechteld Henric Claes van Engelen (1505-????)

Persoonlijke gegevens Mechteld Henric Claes van Engelen 

  • Zij is geboren in het jaar 1505 in Vlijmen.
  • Feit: (RIN) 1109.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2019.

Gezin van Mechteld Henric Claes van Engelen

Zij is getrouwd met Gijsmaer Hendrikse van Meerwijck.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1530 te Vlijmen, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mechteld Henric Claes van Engelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Mechteld Henric Claes van Engelen

Mechteld Henric Claes van Engelen
1505-????

1530

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Engelen


De publicatie Stamboom Van Aalst is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard van Aalst, "Stamboom Van Aalst", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-aalst/I1109.php : benaderd 26 januari 2026), "Mechteld Henric Claes van Engelen (1505-????)".