Stamboom J + P Valk » Govert de KOOL (1864-????)

Persoonlijke gegevens Govert de KOOL 


Gezin van Govert de KOOL

(1) Hij is getrouwd met Elizabeth Hillegonda SPENGLER.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1892 te Ridderkerk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Anna KRUITHOF.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1911 te Ridderkerk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 47 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Govert de KOOL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Govert de KOOL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Govert de KOOL

Govert de KOOL
1864-????

(1) 1892
(2) 1911

Anna KRUITHOF
± 1886-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1911 lag tussen 12,8 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.

    Over de familienaam De KOOL

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De KOOL.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De KOOL.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De KOOL (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom J + P Valk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Valk, "Stamboom J + P Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-valk/I1581.php : benaderd 12 januari 2026), "Govert de KOOL (1864-????)".