Stamboom Vaasen » Engelbertus Ketelings (1918-2009)

Persoonlijke gegevens Engelbertus Ketelings 


Gezin van Engelbertus Ketelings

Hij is getrouwd met Martha L. Berden.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1946 te Venlo,LI,NLD, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelbertus Ketelings?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelbertus Ketelings

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1918 lag tussen -4,2 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
  • De temperatuur op 21 augustus 1946 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
  • De temperatuur op 4 april 2009 lag tussen 6,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De 150 jaar oude firma Märklin, een bekende fabrikant van modeltreinen, vraagt uitstel van betaling aan.
    • 9 mei » Zangeres Lisa Hordijk wint de talentenjacht X Factor.
    • 11 mei » De lancering van de vierde en tevens laatste onderhoudsmissie (STS-125) naar de ruimtetelescoop Hubble vond plaats.
    • 26 mei » In de nacht van 25 op 26 mei worden delen van België en Nederland getroffen door een van de zwaarste onweersfronten van de laatste jaren, met hagelstenen tot 10cm in doorsnede en 4 tot 5 bliksemontladingen per seconde.
    • 30 juni » Yemenia-vlucht 626, een Airbus A310 van de Jemenitische vliegmaatmaatschappij Yemenia, crasht met 153 mensen aan boord bij de eilandengroep Comoren voor de Afrikaanse oostkust. Een meisje van 14 overleeft op wonderbaarlijke wijze het ongeluk.
    • 5 juli » De Zwitser Roger Federer wint voor de zesde keer Wimbledon, waardoor hij in totaal vijftien Grand Slams in bezit krijgt, wat een record is. Ook speelt hij de langste finale in sets in de geschiedenis van Wimbledon: de wedstrijd tegen Andy Roddick neemt 77 games in beslag.
  • De temperatuur op 9 april 2009 lag tussen 2,9 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In de Rotterdamse metro wordt de strippenkaart vrijwel afgeschaft.
    • 8 februari » De Nederlandse schaatser Sven Kramer wordt in Hamar, Noorwegen voor de derde keer op rij wereldkampioen in het allroundschaatsen. Hij wint de afsluitende tien kilometer in 13.05,21.
    • 18 februari » De Poolse atlete Kamila Skolimowska sterft op 26-jarige leeftijd aan een longembolie.
    • 30 april » Koninginnedag in Apeldoorn wordt afgebroken na een aanslag die aan acht mensen, onder wie de dader, het leven kost.
    • 23 juli » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Atlético Venezuela.
    • 12 oktober » DSB Bank wordt door De Nederlandsche Bank onder curatele gesteld door toepassing van de noodregeling in de zin van de Wet op het financieel toezicht


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Ali Kurt Baumgarten (95), Duits kunstschilder
  • 2009 » Fritzi Harmsen van Beek (81), Nederlands dichter en schrijver
  • 2009 » Netherwood Hughes (108), Brits oorlogsveteraan
  • 2009 » Isolda Cresta (79), Braziliaans actrice
  • 2009 » Janusz Jędrzejewski (55), Pools componist
  • 2009 » Jody McCrea (74), Amerikaans acteur

Over de familienaam Ketelings


De publicatie Stamboom Vaasen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Vaasen, "Stamboom Vaasen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vaasen/I451.php : benaderd 6 maart 2026), "Engelbertus Ketelings (1918-2009)".