Stamboom Uriot » Johanna Jacoba Uriot (1904-1970)

Persoonlijke gegevens Johanna Jacoba Uriot 


Gezin van Johanna Jacoba Uriot

Zij is getrouwd met Dirk Veltrop.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1931 te Amsterdam, zij was toen 27 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Cornelis Veltrop  1933-1934
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Jacoba Uriot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Jacoba Uriot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Jacoba Uriot

Louis Uriot
1840-1938

Johanna Jacoba Uriot
1904-1970

1931

Dirk Veltrop
1903-1969


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna Jacoba Uriot



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gem. Archief Amsterdam. Aktenr.6-607
    2. Gem. Archief Amsterdam
    3. Gem. Archief Amsterdam. Reg. 1931/8D;fol. 32v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1904 lag tussen -4,2 °C en 3,1 °C en was gemiddeld -0,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 12 augustus 1931 lag tussen 6,3 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
      • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • De temperatuur op 23 mei 1970 lag tussen 3,6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 19 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk, vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
      • 14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
      • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
      • 5 oktober » De Boliviaanse president, generaal Alfredo Ovanda Candia, treedt af.
      • 2 december » In de Verenigde Staten gaat een bureau voor Milieubescherming van start.
      • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.
    • De temperatuur op 27 mei 1970 lag tussen 6,3 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Portuguesa Fútbol Club.
      • 17 april » Veilige terugkeer Apollo 13, na een bijna-ramp in de ruimte.
      • 25 april » De Belgische wielrenner Georges Pintens wint de vijfde editie van de Amstel Gold Race.
      • 18 juni » Een hevige bosbrand op het Artillerie Schietkamp (ASK) bedreigt het nabijgelegen 't Harde. De brand wordt ternauwernood gestuit maar zes huizen branden af.
      • 26 augustus » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt bekend dat alle kranten en persbureaus in het Afrikaanse land worden genationaliseerd.
      • 29 september » Het te Rome gehouden congres 'Liberale Internationale' kiest mr. W.J. Geertsema tot vicevoorzitter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1962 » Rubén Jaramillo (62), Mexicaans activist
    • 1969 » Peter Alma (83), Nederlands beeldend kunstenaar
    • 1973 » Alois Podhajsky (75), Oostenrijks ruiter
    • 1974 » Aaf Bouber-ten Hoope (88), Nederlands actrice
    • 1979 » Hub van Doorne (79), Nederlands oprichter Van Doorne's Automobielfabriek (DAF)
    • 1984 » Jo Stroomberg (65), Nederlands zwemster

    Over de familienaam Uriot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Uriot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Uriot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Uriot (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Uriot is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L. Uriot, "Stamboom Uriot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uriot/I2749.php : benaderd 7 januari 2026), "Johanna Jacoba Uriot (1904-1970)".