Stamboom Uriot » Anna Elisabeth van den Bergh (± 1726-1791)

Persoonlijke gegevens Anna Elisabeth van den Bergh 

  • Zij is geboren rond 1726.
  • Geloof: Rooms Katholiek.
  • Zij is overleden op 1 juli 1791.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 maart 2016.

Gezin van Anna Elisabeth van den Bergh

Zij is getrouwd met Claudius Josephus Uriot.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 augustus 1746 te Parochie Waterstraat Breda.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1746 te Breda.Bron 2


Kind(eren):

  1. Janette(Joanna)Louisa Uriot  ± 1748-± 1817

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Elisabeth van den Bergh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Elisabeth van den Bergh

Anna Elisabeth van den Bergh
± 1726-1791

1746

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Gem.archief Breda
  2. Brabants Historisch Informatie Centrum Reg.nr.168. Pag.125

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1791 lag rond de 17,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Bergh


De publicatie Stamboom Uriot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Uriot, "Stamboom Uriot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uriot/I154.php : benaderd 14 februari 2026), "Anna Elisabeth van den Bergh (± 1726-1791)".