Stamboom Uriot » Jansje Langenberg (1929-2004)

Persoonlijke gegevens Jansje Langenberg 


Gezin van Jansje Langenberg

Zij is getrouwd met Hendrik Uriot.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jansje Langenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jansje Langenberg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1929 lag tussen 4,1 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
  • De temperatuur op 5 april 2004 lag tussen 4,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 11 februari » In een nachtclub in de Colombiaanse stad Cali wordt voetballer Albeiro Usuriaga vermoord door de leider van een drugskartel.
    • 27 februari » In de Filipijnen komen 116 mensen om bij een bomaanslag op de veerboot Superferry 14. De aanslag wordt opgeëist door Abu Sayyaf en is de ergste terroristische aanslag in de Filipijnen ooit.
    • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
    • 13 juni » Bij de verkiezingen voor het Vlaamse parlement wordt de voor racisme veroordeelde extreem-rechtse partij Vlaams Blok de tweede grootste partij in Vlaanderen met een kwart van de stemmen.
    • 3 september » De op 1 september begonnen gijzeling van schoolkinderen en leraren van een school in Beslan (Rusland) door Tsjetsjeense terroristen eindigt in een bloedige aanval van Russische militairen, waarbij 331 kinderen en volwassenen omkomen.
    • 8 december » Dimebag Darrell wordt tijdens een optreden op het podium vermoord door Nathan Gale.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1926 » Hugo Banzer Suárez, Boliviaans president-dictator († 2002)
  • 1926 » Oliver Selfridge, Engels-Amerikaans computerwetenschapper († 2008)
  • 1928 » Arnold Rüütel, Est politicus/ex-president
  • 1929 » George Coe, Amerikaans acteur († 2015)
  • 1930 » George E. Smith, Amerikaans natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 1931 » Ettore Scola, Italiaans regisseur († 2016)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langenberg


De publicatie Stamboom Uriot is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
L. Uriot, "Stamboom Uriot", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uriot/I1428.php : benaderd 10 januari 2026), "Jansje Langenberg (1929-2004)".