De temperatuur op 26 april 1912 lag tussen 4,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
Dag van overlijden 20 februari 2007
De temperatuur op 20 februari 2007 lag tussen 4,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (26%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
9 januari » Op de Macworld EXPO wordt de eerste iPhone gepresenteerd.
21 januari » Hans Stacey wint de Dakar-rally.
28 maart » Tunesië haalt in de persoon van Oussama Mellouli voor het eerst in haar historie goud op het WK zwemmen. Op de 800 meter is hij de sterkste.
18 april » De Franse voorzitter Michel Platini van de Europese voetbalbond UEFA maakt in Cardiff bekend dat het EK voetbal 2012 is toegewezen aan Oekraïne en Polen.
7 juli » Live Earth, een reeks concerten op diverse locaties op zeven continenten, wordt gehouden om aandacht te vragen voor het klimaat.
1 september » In het Olympisch stadion van Amsterdam wordt een groot gala gegeven met het bloemencorso van Aalsmeer dat na zestig jaar het allerlaatste corso was.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Willy Uittenbogaard, "Stamboom Uittenbogaard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uittenbogaard/I174.php : benaderd 8 januari 2026), "Gerrit Cornelis Diephout (1912-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.