Stamboom Uittenbogaard » Diewertje (Wieb) Uittenbogaard (1912-2015)

Persoonlijke gegevens Diewertje (Wieb) Uittenbogaard 


Gezin van Diewertje (Wieb) Uittenbogaard

Zij is getrouwd met Jan Los.

jan los was slager in de kempanaerstraat oegstgeest

Zij zijn getrouwd te oegstgeest.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Diewertje (Wieb) Uittenbogaard

In 1998 wonende aan de van Limburghof 13 1083 AG te Amstredam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Diewertje (Wieb) Uittenbogaard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Diewertje (Wieb) Uittenbogaard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Diewertje (Wieb) Uittenbogaard


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 december 1912 lag tussen 1,5 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • De temperatuur op 26 mei 2015 lag tussen 7,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (35%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 2 mei » Bokskampioen Floyd Mayweather jr. verslaat in Las Vegas Manny Pacquiao in wat 'Het Gevecht van de Eeuw' werd genoemd.
      • 23 juni » Rwanda reageert woedend op de arrestatie in Londen van de spionagebaas van het land, Karenzi Karake. De vertrouweling van president Paul Kagame werd op verzoek van Spanje gearresteerd op verdenking van genocide, misdaden tegen de menselijkheid en terrorisme.
      • 3 augustus » In Alphen aan den Rijn vallen twee bouwkranen met brugdeel om op vier huizen, een café en twee winkels, een hond komt daarbij om het leven en er is een lichtgewonde.
      • 6 september » Abdi Nageeye loop tijdens de Tilburg Ten Miles een nieuw Nederlands record op zowel de 15 kilometer als de 10 Engelse mijl.
      • 27 september » De Slowaak Peter Sagan wint bij de WK wielrennen in Richmond de wereldtitel op de weg.
      • 6 november » Klaasje Meijer, Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen winnen K3 zoekt K3. Ze volgen Josje Huisman, Kristel Verbeke en Karen Damen op als K3.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Uittenbogaard


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Willy Uittenbogaard, "Stamboom Uittenbogaard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-uittenbogaard/I131.php : benaderd 31 december 2025), "Diewertje (Wieb) Uittenbogaard (1912-2015)".