Stamboom Ubink » Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink (1966-)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink 


Gezin van Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink

Hij is getrouwd met Jan Schwegler.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1989, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bjorn Ubink  1195-????
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink

Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink
1966-

1989
Bjorn Ubink
1195-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1966 lag tussen 5,8 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Cavern Club in Liverpool, waar de Beatles hun carrière begonnen, gaat failliet.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 28 mei » In het Disneyland Park te Anaheim opent de attractie "It's a small world".
      • 14 juni » Het Vaticaan schaft de index van verboden boeken af.
      • 3 september » Eerste uitzending van de televisieserie Ja zuster, nee zuster.
      • 4 november » Grote overstromingen in Venetië en Florence.
    • De temperatuur op 22 juni 1989 lag tussen 11,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De eerste uitzending van het televisiespelletje Lingo. Presentator is Robert ten Brink.
      • 23 januari » Irak laat als een "gebaar van goede wil" 255 zieke en gewonde Iraanse krijgsgevangenen vrij en zet hen op een vliegtuig naar Teheran.
      • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
      • 7 juni » SLM-ramp: een DC-8 met aan boord de meest talentvolle voetballers van Surinaamse afkomst stort bij de landing op Zanderij bij Paramaribo neer. Slechts 11 mensen overleven de crash.
      • 2 september » Uit woede over de kritische berichtgeving over de drugshandel in Colombia voert het Medellínkartel een bomaanslag uit op het redactiegebouw van de krant El Espectador.
      • 21 oktober » Bisschopswijding van de Nederlander Diogo Reesink, bisschop van Almenara in Brazilië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ubink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ubink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ubink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ubink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ubink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerard Ubink, "Stamboom Ubink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ubink/I1077.php : benaderd 20 januari 2026), "Johanna Gerarda Maria (Angeline) Ubink (1966-)".