De temperatuur op 19 oktober 1925 lag tussen 2,2 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
Trouwdag 28 april 1951
De temperatuur op 28 april 1951 lag tussen 1,6 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 11,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
6 maart » Proces tegen Ethel en Julius Rosenberg begint
3 juni » Zaligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII.
14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
25 november » In Quito wordt het Estadio Olímpico Atahualpa officieel in gebruik genomen.
Dag van overlijden 3 maart 2003
De temperatuur op 3 maart 2003 lag tussen 2,2 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
2 februari » De dertienjarige Sedar Soares wordt doodgeschoten als hij sneeuwballen gooit op een parkeerdek in Rotterdam.
20 maart » Begin van de Irakoorlog.
1 mei » President George W. Bush houdt zijn 'mission accomplished'-speech aan boord van een Amerikaans marineschip, waarmee hij de oorlog tegen Irak als beëindigd beschouwt.
28 mei » AC Milan wint de Champions League. In de finale in Manchester zegeviert de Italiaanse voetbalclub na strafschoppen (3-2) ten koste van Juventus.
22 juli » Koesai en Oedai, de twee zonen van de voormalige Iraakse dictator Saddam Hoessein, komen in een villa in de Noord-Iraakse stad Mosoel om het leven bij een urenlang vuurgevecht met Amerikaanse militairen.
8 september » Juan Carlos Ferrero lost Andre Agassi na twaalf weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Spanjaard raakt die positie na acht weken weer kwijt aan Agassi's landgenoot Andy Roddick.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Riet Dekker, "Stamboom Tutert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tutert/I236.php : benaderd 2 maart 2026), "Johanna Maria Tutert (1925-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.