Stamboom Tuit, Genealogie Steffens » Albert Tuit (1897-1962)

Persoonlijke gegevens Albert Tuit 


Gezin van Albert Tuit


Notities over Albert Tuit

Bron: Burgerlijke stand ; Archieflocatie : Drents Archief
Algemeen: Toegangnr: 0165.033 ; Inventarisnr: 1897
Gemeente: Zuidwolde ; Soort akte: geboorte ; Aktenummer: 88 ; Aangiftedatum: 29-09-1897
Kind: Albert Tuit ; Geslacht: M ; Vondeling: N ; Geboortedatum: 28-09-1897 ; Geboorteplaats: De Weide (Zuidwolde)
Vader: Gerrit Tuit
Moeder: Janna van Achteren
Nadere informatie: beroep vader: arbeider; leeftijd vader: 38; beroep moeder: zonder

Albert blijft ongehuwd.

Hoogeveen, overlijdensakte, 17 januari 1962, aktenr. 12
Overledene: Albert Tuit, geboren te Zuidwolde op 28-09-1897; beroep: zonder; overleden te Hoogeveen op 16-01-1962, zoon van Gerrit Tuit en Janna van Achteren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Tuit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Tuit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Tuit

Jan van Achteren
± 1845-????
Geessien Kist
± 1850-????
Gerrit Tuit
1858-1921

Albert Tuit
1897-1962


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Albert Tuit



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 september 1897 lag rond de 19,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 17 januari 1962 lag tussen 5,1 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » De Deense overheid legt beslag op een van de zendschepen van zeezender Radio Mercur.
      • 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
      • 12 augustus » Lancering van de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj.
      • 15 oktober » Tussen de VS en de Sovjet-Unie ontstaat een crisis omtrent Russische nucleaire wapens in Cuba. Hierdoor komt de hele wereld onder een dreiging van een nucleaire oorlog. Deze Cubacrisis duurt dertien dagen.
      • 12 november » Het eiland Guam wordt verwoest door een tyfoon.
      • 9 december » Tanganyika vormt de Republiek Tanganyika.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tuit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuit (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Steffens, "Stamboom Tuit, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tuit/I282.php : benaderd 26 februari 2026), "Albert Tuit (1897-1962)".