Stamboom Tuit, Genealogie Steffens » Fijgje Toet (1869-1954)

Persoonlijke gegevens Fijgje Toet 


Gezin van Fijgje Toet

Zij is getrouwd met Arend Pluim.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1899 te Nijeveen (Dr.), zij was toen 30 jaar oud.

Bron: www.graftombe.nl








Notities over Fijgje Toet

Nijeveen, geboorteakte, 12 april 1869, aktenr. 12

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fijgje Toet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Fijgje Toet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Fijgje Toet

Wolter Toet
1832-1903

Fijgje Toet
1869-1954

1899

Arend Pluim
1872-1953


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 april 1869 lag rond de 20,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 12 mei 1899 lag rond de 12,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
      • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • De temperatuur op 12 juni 1954 lag tussen 7,3 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
      • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
      • 5 juni » Encycliek Ecclesiae Fastos van Paus Pius XII over Sint Bonifatius.
      • 14 juli » De Vietminh verslaat het Franse leger bij de slag om Điện Biên Phủ.
      • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
      • 2 december » De Amerikaanse Senaat besluit met 65 tegen 22 senator Joseph McCarthy te veroordelen wegens "gedrag dat de Senaat in opspraak dreigt te brengen".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Toet

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Toet.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Toet.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Toet (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Steffens, "Stamboom Tuit, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tuit/I1018.php : benaderd 22 januari 2026), "Fijgje Toet (1869-1954)".