Stamboom Trox » Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla (± 1856-1912)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla 


Gezin van Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla

Zij is getrouwd met Friedrich Wilhelm Julius Trox.

Zij zijn getrouwd Onbekend.


Kind(eren):

  1. Gustav Trox  1885-????
  2. Bertha Trox  ± 1896-1896

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla

Johann Stopka
1783-1852
Maria Scheiba
1795-1867
Gottlieb Pustolla
± 1822-????

Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla
± 1856-1912


Gustav Trox
1885-????
Bertha Trox
± 1896-1896

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1912 lag tussen 5,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pustolla

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pustolla.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pustolla.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pustolla (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Trox is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Trox, "Stamboom Trox", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-trox/I8106.php : benaderd 1 januari 2026), "Wilhelmina (Wilhelmine) Pustolla (± 1856-1912)".