Stamboom Trip/Smit » Geessien ten Caat (1913-2003)

Persoonlijke gegevens Geessien ten Caat 

Bron 1

Gezin van Geessien ten Caat

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geessien ten Caat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geessien ten Caat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geessien ten Caat

Jan ten Caat
1841-1902
Marijke Eerkes
1845-± 1864
Geerdina Duit
1871-1952
Geerdina Duit

Geessien ten Caat
1913-2003


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Potman Markelo Web Site, Gerrit Potman, Geessien ten Caat, 10 juli 2016
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Potman Markelo Web Site

      Familiestamboom: 207971671-19

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 december 1913 lag tussen 2,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 10,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • De temperatuur op 3 augustus 2003 lag tussen 12,3 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (74%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 23 mei » De Senaat en het Huis van Afgevaardigden stemmen in met de voorgestelde belastingverlagingen van president George W. Bush, doch in sterk afgeslankte vorm.
      • 31 augustus » Radio Veronica keert terug als onderdeel van Sky Radio Ltd..
      • 15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
      • 12 oktober » Golfer Maarten Lafeber wint op de Hilversumsche Golf Club het Dutch Open, en is daarmee de eerste Nederlander in 56 jaar die deze titel behaalt.
      • 12 december » Mick Jagger tot ridder geslagen door Prins Charles.
      • 14 december » Pieter van den Hoogenband scherpt bij de Europese kampioenschappen kortebaan (25 meter) in Dublin zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.41,89.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Caat

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ten Caat.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ten Caat.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Caat (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Trip/Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lijda smit, "Stamboom Trip/Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-trip-smit/I511124.php : benaderd 17 januari 2026), "Geessien ten Caat (1913-2003)".