Stamboom Triepels » Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels (1910-1989)

Persoonlijke gegevens Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels 

Bron 1

Gezin van Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels

Hij is getrouwd met Josephina Anna Elisabeth Boymans, Boijman.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1938 te Schaesberg, Limburg, Nl., hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Triepels Web Site, raymond Triepels, Pieter Joseph Triepels, xxx-template
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Triepels Web Site
    Stamboom: RWP Triepels

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juni 1910 lag tussen 10,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 19 mei 1938 lag tussen 3,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 24 maart 1989 lag tussen 5,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 15,9 mm neerslag gedurende 10,5 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 31 mei » De redacties van NRC Handelsblad en Algemeen Dagblad houden een protestactie waardoor de twee dagbladen niet verschijnen.
    • 4 juni » De protesten op het Plein der Hemelse Vrede in Peking worden met harde hand onderdrukt.
    • 10 juni » Frankrijks beroemdste misdadiger Albert Spaggiari overlijdt.
    • 10 september » In Frankfurt eindigt de Nederlandse vrouwenhockeyploeg als vijfde bij de strijd om de Champions Trophy.
    • 9 november » Val van de Berlijnse Muur, begin van het einde voor de veertigjarige DDR.
    • 28 december » De Angolese verzetsorganisatie UNITA dreigt een grootscheeps offensief te lanceren als de linkse MPLA-regering in Luanda niet bereid is tot onderhandelingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1980 » Óscar Romero (62), aartsbisschop van San Salvador
  • 1985 » Raoul Ubac (74), Belgisch kunstschilder, fotograaf en beeldhouwer
  • 1988 » Roger Loyer (80), Frans autocoureur
  • 1990 » An Wang (70), Chinees-Amerikaans informaticus en uitvinder
  • 1997 » Harold Melvin (57), Amerikaans zanger
  • 1998 » António Ribeiro (69), Portugees kardinaal-patriarch van Lissabon

Over de familienaam Triepels, Tribels


De publicatie Stamboom Triepels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Triepels, "Stamboom Triepels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-triepels/I8533.php : benaderd 26 februari 2026), "Pieter Joseph (Sjef) Triepels, Tribels (1910-1989)".