Stamboom Triepels » Michael (Gelis / Aegidius) Kisters (1623-1693)

Persoonlijke gegevens Michael (Gelis / Aegidius) Kisters 

Bron 1

Gezin van Michael (Gelis / Aegidius) Kisters

Hij had een relatie met Elisabeth ("Trincken van Nirbeck") Celissen (Selissen).


Kind(eren):



Notities over Michael (Gelis / Aegidius) Kisters

Machine generated alternative text:</p><p>Michel Kisters”? Op 15-7-1692 overleed verderte Oudgeleen een Meijs (Remigius) Kisters gehuwd met</p><p>Trincken N.N. Daar Martin en Jan beiden een zoon Michael hadden, is het niet onwaarschijnhijk dat de</p><p>Michel Kisters die in 1693 overleed hun vader was. Wel werd in 1686 ook een Michel Kisters ais</p><p>trouwgetuige vermeld (bij Wiliems-Penris).</p><p>De herkomst van de familie is onbekend. Blijkens Gendalim 3 kwam de naam Kisters voor 1674 niet voor in</p><p>de wijde omtrek. Er zijn ook geen aanwijzingen dat de familie eerder een andere naam voerde. Wel werd</p><p>de naam aanvankelijk soms verward met Custers. Zo zou Geleen 1681 een Lijsbeth Kisters met Tijsken</p><p>Seles getrouwd zijn; bij de kinderen heette de moeder echter steeds Kusters. in Limbricht werden 1680-</p><p>1695 vijf kinderen gedoopt van Arnoldus Moburs en Maria Kisters, Kissers, Custers (2x) en N.N.</p><p>Ondanks de verschiliende verkiaringen voor de famiiienamen, zou men geneigd kunnen zijn de Kisters te</p><p>zien ais nakomelingen van Custers, te weten Gelis Custers gehuwd Trincken van Nirbeck, die te Geleen 10</p><p>kinderen lieten dopen, waaronder op 16-9-1641 een Martinus. De eerste dochters van Martin, Hendrik en</p><p>Jan, en de tweede van Christina, werden Catharina gedoopt, en Geiis en Michael werden wel vaker door</p><p>eikaar gehaaid. Echter, onder de kinderen van Gelis Custers werden geen Hendrik, Christina, Helena,</p><p>Catharina of Maria vermeid!</p><p>Een kister was een (dood)kistenmaker [Crott-Hoen pag. 121].

 

 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michael (Gelis / Aegidius) Kisters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Michael (Gelis / Aegidius) Kisters

Michael (Gelis / Aegidius) Kisters
1623-1693



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. heringklee Web Site, gisela heringklee, Michael (Gelis / Aegidius) Kisters, xxx-template
    Toegevoegd via een Person Discovery
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: heringklee Web Site
    Familiestamboom: 200386561-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1623: Bron: Wikipedia
    • 3 juli » Claes Michielsz Bontenbal wordt in Rotterdam onthoofd, vanwege zijn bijdrage in een complot tegen prins Maurits.
    • 6 augustus » Kardinaal Maffeo Barberini wordt gekozen tot Paus Urbanus VIII.
    • 29 september » Kroning van Paus Urbanus VIII in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kisters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kisters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kisters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kisters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Triepels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Triepels, "Stamboom Triepels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-triepels/I12886.php : benaderd 30 januari 2026), "Michael (Gelis / Aegidius) Kisters (1623-1693)".