Stamboom Traas » Laurens Traas (1840-1906)

Persoonlijke gegevens Laurens Traas 


Gezin van Laurens Traas


Tijdbalk Laurens Traas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Laurens Traas

Jacob Traas
1811-1881

Laurens Traas
1840-1906


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. overlijdensakten Baarland 1811-1955

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 september 1906 lag tussen 7,2 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Traas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Traas is opgesteld door Rob Traas (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Traas, "Stamboom Traas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-traas/I620.php : benaderd 30 december 2025), "Laurens Traas (1840-1906)".