Stamboom Traas » Wilhelmina Traas (1845-1945)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Traas 


Gezin van Wilhelmina Traas

(1) Zij is getrouwd met Jan op 't Hof.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1868 te 's-Heer Arendskerke, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

aktenummer 9

Kind(eren):

  1. Pieter op 't Hof  1870-1875


(2) Zij is getrouwd met Cornelis de Ruiter.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1871 te 's-Heer Arendskerke, zij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Tijdbalk Wilhelmina Traas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Traas

Pieter Traas
1806-1876

Wilhelmina Traas
1845-1945

(1) 1868

Jan op 't Hof
1844-1870

(2) 1871

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. overlijdensakten 's-Heer Arendskerke 1811-1955
    3. huwelijksakten 's-Heer Arendskerke 1811-1922

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1871 lag rond de 19,6 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • De temperatuur op 15 februari 1945 lag tussen 3,1 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 22 maart » In Caïro wordt de Arabische Liga opgericht.
      • 15 april » Bevrijding van het concentratiekamp Bergen-Belsen.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 10 juli » De Nederlandse onderzeeboot O 19 wordt door de bemanning van de Amerikaanse onderzeeboot Cod vernietigd omdat het vastzit op een rif.
      • 17 juli » Schilder Han van Meegeren wordt gearresteerd wegens het onder de naam Vermeer verkopen van eigen schilderwerken, waaronder Emmausgangers aan museum Boymans.
      • 26 september » Oprichting van de Iraanse voetbalclub Esteghlal FC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Traas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Traas is opgesteld door Rob Traas (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Traas, "Stamboom Traas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-traas/I492.php : benaderd 12 januari 2026), "Wilhelmina Traas (1845-1945)".