Stamboom Touw » Arie Stehouwer (-1935)

Persoonlijke gegevens Arie Stehouwer

  • Hij/zij is geboren.
  • Het kind werd gedoopt.
  • Het kind is gedoopt.
  • Hij/zij is overleden op 5 augustus 1935 in Rozenburg.Bron 1
    PAGE Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg, gemeente Rozenburg, Overlijdensakte, nummer 14, 05-08-1935
    DATA
    DATE 10 OCT 2007
    Partner: Catharina Henderika Touw
    Datum en plaats betreft aangifte.
  • Een kind van Arie Stehouwer en Maria Groeneveld

Gezin van Arie Stehouwer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie Stehouwer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arie Stehouwer

Arie Stehouwer
-1935


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. GenliasGenlias via Genlias Monitor

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1935 lag tussen 6,1 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stehouwer


De publicatie Stamboom Touw is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jacques Touw, "Stamboom Touw", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-touw/I1995.php : benaderd 15 januari 2026), "Arie Stehouwer (-1935)".