Stamboom Touw » Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw (1911-2005)

Persoonlijke gegevens Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw 


Gezin van Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Hendrika Wilhelmina Touw

Geertruida Hendrika Wilhelmina Touw
1911-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 november 1911 lag tussen 3,2 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
    • De temperatuur op 29 januari 2005 lag tussen -1,6 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Kroatië - Stjepan Mesić is voor de tweede maal beëdigd als president van Kroatië, nadat hij in januari tijdens de verkiezingen zijn tweede mandaat van vijf jaar won.
      • 29 maart » De Nederlandse schaatsster Maria Sterk vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst ze 36441,26 m.
      • 3 april » Tom Boonen wint in eigen land de 89ste editie van de Belgische wielerklassieker de Ronde van Vlaanderen.
      • 24 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de achtste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Brazilië met 1-0 (golden goal) te verslaan.
      • 8 augustus » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 51,91. De mondiale toptijd was met 52,17 in handen van Therese Alshammar.
      • 9 oktober » Michaëlla Krajicek (16) wint het WTA-toernooi in Tasjkent (Oezbekistan). De laatste Nederlandse die een WTA-toernooi won, was Brenda Schultz in 1997.
    • De temperatuur op 2 februari 2005 lag tussen 4,3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (27%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 15 februari » YouTube wordt opgericht door drie voormalige leden van PayPal
      • 21 juli » In Tokyo DisneySea wordt de attractie Raging Spirits geopend.
      • 28 augustus » In de Amsterdam ArenA wint Feyenoord de honderdste editie van Ajax-Feyenoord door de Amsterdamse voetbalclub Ajax met 1-2 te verslaan.
      • 19 oktober » Saddam Hoessein staat terecht in Bagdad voor misdaden tegen de menselijkheid.
      • 31 oktober » Olivier Suray en anderen worden gearresteerd in verband met een omkoop- en gokschandaal in het Belgisch voetbal.
      • 22 november » Angela Merkel wordt officieel door de Bondsdag gekozen als de eerste vrouwelijke bondskanselier van Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Peter Drucker, Amerikaans schrijver, bedrijfskundige en consultant († 2005)
    • 1910 » Georg Köhl, Duits voetballer († 1944)
    • 1911 » Paavo Salminen, Fins voetballer († 1989)
    • 1912 » Bob Simpson, Amerikaans meteoroloog († 2014)
    • 1912 » Domingos da Guia, Braziliaans voetballer († 2000)
    • 1912 » George Emil Palade, Roemeens-Amerikaans arts en celbioloog (winnaar Nobelprijs voor Geneeskunde of Fysiologie) († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Touw

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Touw.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Touw.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Touw (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Touw is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jacques Touw, "Stamboom Touw", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-touw/I1283.php : benaderd 28 januari 2026), "Geertruida Hendrika Wilhelmina "Geertje" Touw (1911-2005)".