Stamboom Familie Top » Jan Johannes xTOP (1924-2007)

Persoonlijke gegevens Jan Johannes xTOP 


Gezin van Jan Johannes xTOP

(1) Hij is getrouwd met Sijke Moerman.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Slootdorp.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 12 april 1945 te Wieringermeer, hij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Ze zijn in de kerk getrouwd op 12 april 1945 te Slootdorp, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd rond 1988 te Limmen.


Notities over Jan Johannes xTOP

Jan was voor 1960 werkzaam bij de Maatschappij in de Wieringermeer omdat daar veel opgeknapt moest worden nadat de duitsers na het verleizen van de 2de wereld oorlog de Wieingermeerpolder onder water hadden gezet.
Rond 1956 ging hij bij de Hooghovens werken als metselaar/ovenbouwer in 3 ploegendoenst. Hij werkte tot de VUT bij de hoogovens en was dus op zijn 57 ste klaar met werken.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Johannes xTOP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Johannes xTOP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Johannes xTOP

Jilt TOP
1847-1927
Anna Klunder
1854-1944
Reinder TOP
1892-1948

Jan Johannes xTOP
1924-2007

(1) 1945

Sijke Moerman
1926-1986

(2) ± 1988
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Foto van het huwelijk
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 juni 1924 lag tussen 8,6 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 7,6 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
      • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
      • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • De temperatuur op 12 april 1945 lag tussen 9,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Vanwege het oprukkende Rode Leger ontruimen de Duitsers Auschwitz-Birkenau.
      • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
      • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Sovjet-Unie start groot eindoffensief tegen Duitsland met als doel de verovering van Berlijn.
      • 22 mei » In een massagraf op het strand van Texel worden tien Texelaars en zeventig Georgiërs gevonden, allen geëxecuteerd tijdens de Opstand van de Georgiërs.
      • 4 augustus » Prinses Juliana en haar familie keren vanuit Canada terug naar Nederland. Ze verbleven daar tijdens de oorlog.
      • 6 augustus » WO II: de eerste atoombomaanval ooit wordt uitgevoerd op Hiroshima: 70.000 doden.
    • De temperatuur op 3 april 2007 lag tussen 5,0 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
      • 26 januari » Michel Platini wordt op het UEFA-congres in Düsseldorf gekozen als nieuwe UEFA-voorzitter.
      • 7 maart » Verkiezingen voor de Provinciale Staten.
      • 12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
      • 1 juli » In Attractiepark Toverland wordt de houten achtbaan Troy geopend.
      • 15 juli » In België beëindigt CD&V-bemiddelaar Jean-Luc Dehaene zijn opdracht. Koning Albert II benoemt de CD&V-er Yves Leterme tot formateur.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Lo de Ruiter, Nederlands ambtenaar, politicus, (omroep)bestuurder en publicist († 2008)
    • 1919 » Oberdan Cattani, Braziliaans voetbaldoelman († 2014)
    • 1921 » Dennis Taylor, Brits autocoureur († 1962)
    • 1924 » George Bush, 41ste president van de Verenigde Staten († 2018)
    • 1927 » Bill Cheesbourg, Amerikaans autocoureur († 1995)
    • 1927 » Jo Mommers, Nederlands voetballer († 1989)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam XTOP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam XTOP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over XTOP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam XTOP (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Familie Top is opgesteld door J.J. Top.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.J. Top, "Stamboom Familie Top", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-top/I1283.php : benaderd 15 februari 2026), "Jan Johannes xTOP (1924-2007)".