Stamboom Familie Top » Martje Sienema (1888-????)

Persoonlijke gegevens Martje Sienema 


Gezin van Martje Sienema

Zij is getrouwd met Jan Ates Jagersma.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1907 te Marum, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martje Sienema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martje Sienema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martje Sienema


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juni 1888 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 22 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • De temperatuur op 18 mei 1907 lag tussen 1,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sienema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sienema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sienema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sienema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Familie Top is opgesteld door J.J. Top.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.J. Top, "Stamboom Familie Top", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-top/I1107.php : benaderd 30 december 2025), "Martje Sienema (1888-????)".