Stamboom Toonen » Maria Francois Anna (Mia) Bekkers (1933-2012)

Persoonlijke gegevens Maria Francois Anna (Mia) Bekkers 

Bronnen 1, 2

Gezin van Maria Francois Anna (Mia) Bekkers

Zij is getrouwd met Theodorus Willem Johannes (Theo) Broekmeulen.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1956 te Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Maria Francois Anna (Mia) Bekkers

 

Referentienummer: MH:I27

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francois Anna (Mia) Bekkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Francois Anna (Mia) Bekkers

Maria Francois Anna (Mia) Bekkers
1933-2012

1956

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Persoon Web Site, Karolien Persoon, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV7K...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Persoon Web Site

    Familiestamboom: 1671553614-1
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 september 1933 lag tussen 11,0 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
  • De temperatuur op 16 mei 1956 lag tussen 6,0 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Johnny Dusbaba, Nederlands voetballer
    • 29 maart » In Londen demonstreren wetenschappers uit de Sovjet-Unie de eerste elektronenmicroscoop.
    • 24 mei » Het eerste Eurovisiesongfestival vindt plaats, met slechts 7 deelnemers. Zwitserland wint.
    • 1 september » Het eerste Belgische televisiejournaal wordt gepresenteerd door Robert Stéphane.
    • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
    • 3 oktober » Bij wedstrijden in Boston verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly het wereldrecord kogelslingeren tot 66,71 meter.
  • De temperatuur op 8 augustus 2012 lag tussen 12,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De Wit-Russische Viktoryja Azarenka wint de Australian Open en haalt zo haar eerste grandslamtitel binnen. Ze verslaat in de finale de Russische Maria Sjarapova met 6-3, 6-0. Door haar zege wordt Azarenka tevens de nieuwe nummer 1 van de wereld.
    • 3 april » In Roemenië ontstaat grote opschudding omdat een discotheekeigenaar voor zijn bouwplannen de plaatselijke begraafplaats in één nacht heeft leeggeruimd en de stoffelijke overschotten op een vuilstortplaats heeft gedumpt.
    • 21 april » In Nederland mislukken onderhandelingen over een nieuwe bezuinigingsronde, het zogenaamde Catshuisoverleg 2012. Het CDA, VVD en de PVV worden het niet eens over miljardenbezuinigingen. Naar aanleiding van dit mislukken geeft Geert Wilders aan dat de PVV geen gedoogpartner meer zal zijn van het kabinet.
    • 5 augustus » Bij de Olympische Spelen in Londen verbetert atleet Churandy Martina van Rotterdam Atletiek zijn eigen, ruim één jaar oude Nederlands record op de 100 meter (10,10 seconden) met een tijd van 9,91 seconden.
    • 7 augustus » De Nederlands turner Epke Zonderland wint een gouden medaille op de rekstok bij de Olympische Spelen in Londen.
    • 21 december » Einde van de dertiende baktun van de Mayakalender (13.0.0.0.0 4 Ahau 3 Kankin). Sommigen zagen hierin het einde van de wereld (2012-fenomeen).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bekkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bekkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bekkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bekkers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Toonen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Toonen, "Stamboom Toonen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-toonen/I500050.php : benaderd 3 februari 2026), "Maria Francois Anna (Mia) Bekkers (1933-2012)".