Stamboom Toonen » Berdina Antonia Theresia Tonen (1932-1945)

Persoonlijke gegevens Berdina Antonia Theresia Tonen 


Gezin van Berdina Antonia Theresia Tonen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berdina Antonia Theresia Tonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berdina Antonia Theresia Tonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berdina Antonia Theresia Tonen

Berdina Antonia Theresia Tonen
1932-1945


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1932 lag tussen 5,6 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • De temperatuur op 1 januari 1945 lag tussen -4,0 °C en 3,6 °C en was gemiddeld -1,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 26 februari » De Belgische wielerkoers de Omloop wordt voor de eerste keer verreden. Traditioneel het begin van het wielerseizoen.
      • 22 maart » In Caïro wordt de Arabische Liga opgericht.
      • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
      • 21 oktober » Stemrecht voor vrouwen: vrouwen mogen voor de eerste keer stemmen in Frankrijk.
      • 13 november » Generaal Charles de Gaulle wordt gekozen tot president van het voorlopige bewind van Frankrijk.
      • 10 december » Nederland wordt lid van de Verenigde Naties
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1931 » John le Carré, Engelse schrijver van spionage-thrillers
    • 1931 » Piet Burggraaf, Nederlands politicus († 2019)
    • 1932 » Dalmo, Braziliaans voetballer († 2015)
    • 1932 » Diosdado Talamayan, Filipijns aartsbisschop
    • 1936 » Tony Lo Bianco, Amerikaans acteur, toneelproducent en filmregisseur
    • 1936 » James Bevel, Amerikaans burgerrechtenactivist († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tonen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tonen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tonen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tonen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Toonen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Toonen, "Stamboom Toonen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-toonen/I202.php : benaderd 14 maart 2026), "Berdina Antonia Theresia Tonen (1932-1945)".