Hij is getrouwd met Cornelia SCHAIJKAMP.
Zij zijn getrouwd te Aerdt (Gld).
Kind(eren):
Zoon van Rutger Thomasen en Catharina Engelen.
Peetouders waren Joannes Spronck en Ida Hendrix.
Gehuwd op 02-06-1732 te Aerdt met Cornelia Schaijcamp (Schaijkamps) (* ca. 1710, ✝ na 1754). Mogelijk een dochter van Wilhelmus (Willem) Schaijcamp. Getuige van dit huwelijk waren Willem Schaijcamp, Mechel Rutjens en Gestie Jonckhans.
Op 31-01-1729 wordt Leendert samen met Bertjen Berntsen vermeld als getuige bij de doop van Hermanus van Beek te Neder-Elten, dochter van Jan van Beek en Gisken Rutjens.
Op 26-05-1751 wordt Leendert samen met Mechtildis Loeven vermeld als getuige bij de doop van Joanna Sanders te Neder-Elten, dochter van Reinerus Sanders en Maria van Beek.
In 29-02-1756 werd Leendert nog samen met Theodorus Brandts vermeld als getuige bij het huwelijk van Johanna Verheijen en Wilhelmus Heinen te Neder-Elten.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Leonardus TOMASSEN (THOMISSE) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cornelia SCHAIJKAMP | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.