Stamboom Tjalsma, Boomsma, Bouwsma en Bijlsma » Jesse Merlin Chalsma (1918-1957)

Persoonlijke gegevens Jesse Merlin Chalsma 


Gezin van Jesse Merlin Chalsma

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jesse Merlin Chalsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jesse Merlin Chalsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jesse Merlin Chalsma


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jesse Merlin Chalsma



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 november 1918 lag tussen 1,6 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
      • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • De temperatuur op 9 oktober 1957 lag tussen 6,1 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
      • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
      • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1917 » Durward Knowles, Bahamaans zeiler († 2018)
    • 1917 » José Perácio, Braziliaans voetballer († 1977)
    • 1917 » Dale Wasserman, Amerikaans toneelschrijver († 2008)
    • 1920 » Ann Rutherford, Canadees-Amerikaans actrice († 2012)
    • 1921 » Hans van Assumburg, Nederlands schrijver en journalist († 1975)
    • 1921 » Pearl Carr, Brits zangeres († 2020)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jesse Merlin Chalsma


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tjalling Tjalsma, "Stamboom Tjalsma, Boomsma, Bouwsma en Bijlsma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tjalsma/I912.php : benaderd 13 februari 2026), "Jesse Merlin Chalsma (1918-1957)".