Stamboom Tippens » Remko Tippens (1961-)

Persoonlijke gegevens Remko Tippens 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Remko Tippens

Hij is een partner van Chantal Yvette Chantal Rooze.

Ze werden partners


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Remko Tippens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Remko Tippens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Remko Tippens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Remko Tippens



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 maart 1961 lag tussen 4,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 14,6 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 20 april » De eerste stereo radio-uitzendingen, in de Verenigde Staten.
      • 25 april » De Amerikaan Jack Kilby (Texas Instruments) krijgt octrooi op de geïntegreerde schakeling oftewel de ic-chip.
      • 27 april » Sluiting van het Veerse Gat door de Veerse Gatdam als onderdeel van de Deltawerken.
      • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
      • 15 juni » DDR-leider Walter Ulbricht verklaart 'Niemand is van plan een muur te bouwen'.
      • 4 december » Anton Geesink wordt in Parijs als eerste niet-Japanner wereldkampioen judo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tippens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tippens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tippens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tippens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Tippens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sjaan Lieder, "Stamboom Tippens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tippens/I264.php : benaderd 28 februari 2026), "Remko Tippens (1961-)".