Stamboom Tippens » Adriana Kieboom (1861-????)

Persoonlijke gegevens Adriana Kieboom 


Gezin van Adriana Kieboom

Zij is getrouwd met Arie den Dunnen.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1882 te Werkendam, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis den Dunnen  ± 1886-1955


Notities over Adriana Kieboom

ADRIANA KIEBOOM, dr. van JAN KIEBOOM (IXf) en ELISABETH van den HEUVEL, geb. te Werkendam [nb] op 26 okt 1861, tr. (resp. 20 en 25 jaar oud) te Werkendam [nb] op 1 jul 1882 met ARIE den DUNNEN, zn. van CORNELIS den DUNNEN en KLAZINA de BOON, geb. te Hardinxveld-Giessendam [zh] op 7 feb 1857.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Kieboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Kieboom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Kieboom

Arij Kieboom
1801-1843
Jan Kieboom
1829-1914

Adriana Kieboom
1861-????

1882

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 oktober 1861 lag rond de 11,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
      • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
      • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
      • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.
      • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • De temperatuur op 1 juli 1882 lag rond de 13,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kieboom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kieboom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kieboom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kieboom (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Tippens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sjaan Lieder, "Stamboom Tippens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-tippens/I1213.php : benaderd 29 januari 2026), "Adriana Kieboom (1861-????)".