Stamboom Timmers » Wilhelmus "Lum" Oonincx (1913-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus "Lum" Oonincx 


Gezin van Wilhelmus "Lum" Oonincx

Hij is getrouwd met Maria de Jong.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1938 te Rucphen, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Johanna Oonincx  1939-2008 
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus "Lum" Oonincx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus "Lum" Oonincx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Oonincx


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 mei 1913 lag tussen 10,4 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • De temperatuur op 29 september 1938 lag tussen 14,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 19,7 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oonincx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oonincx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oonincx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oonincx (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I8143.php : benaderd 8 maart 2026), "Wilhelmus "Lum" Oonincx (1913-)".