Stamboom Timmers » Cornelia van den Maagdenberg (1791-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van den Maagdenberg 

  • Zij is geboren op 17 mei 1791 in Sprundel.
    datum doop : 17-05-1791
    naam kind : Cornelia
    opm. bij kind : geboren onder Etten
    vader : Antonius van den Maagdenberg
    moeder : Zuta Gommere - uit Rucphen
    get. : Dingmannus van den Maagdenberg en Adriana van den Maagdenberg
    fol. 70r
  • Een kind van Antonius van den Maagdenberg en Susanna Bernardina Gommeren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 augustus 2008.

Gezin van Cornelia van den Maagdenberg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van den Maagdenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van den Maagdenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van den Maagdenberg


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 mei 1791 lag rond de 13,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
      • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
      • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
      • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
      • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
      • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
      • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Maagdenberg


    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I4469.php : benaderd 14 januari 2026), "Cornelia van den Maagdenberg (1791-????)".