Stamboom Timmers » Cornelia Heeren (1902-)

Persoonlijke gegevens Cornelia Heeren 

  • Zij is geboren op 17 februari 1902 in Rucphen.
    Adrianus vader Rucphen 17-02-1902 geboorteakte Toon bron
    Geboorteakte Cornelis Heeren Rucphen
    Register Rucphen, Geboorteregister 1902, aktenummer 24
    Datum geboorte 17-02-1902
    Kind Cornelis Heeren
    Vader Adrianus Heeren
    Moeder Catharina Suijkerbuijk
    Diversen Getuigen burgerlijke stand: Johannes Schrauwen, 52 jaar, klompenmaker en Adrianus Cornelis van den Wildenbergh, 24 jaar, klerk.
  • Een kind van Adrianus Heeren en Catharina Suikerbuijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2012.

Gezin van Cornelia Heeren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Heeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Heeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Heeren

Cornelia Heeren
1902-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 februari 1902 lag tussen -8,6 °C en 3,1 °C en was gemiddeld -3,3 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (72%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heeren

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heeren.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heeren.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heeren (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Timmers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jos Timmers, "Stamboom Timmers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-timmers/I27274.php : benaderd 2 februari 2026), "Cornelia Heeren (1902-)".